Madrid Gece Hayatı

0
132

İspanya ülkesinin başkenti ve Madrid bölgesinin de yönetim merkezi olma özelliğini taşıyan Madrid, İber Yarımadası’nda bulunmaktadır.İspanya’nın güney bölgesinde yer alan şehir, İstanbul, Londra, Berlin ve Paris’ten sonraki beşinci büyük şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. 3 milyondan fazla nüfusa sahip olan Madrid, birçok farklı yönden Avrupa’nın ve dünyanın en gelişmiş şehirlerinden biri olarak da söylenebilir. Şimdi de şehirdeki sosyal faliyetlerden bahsedelim.Sonrasında da Madrid gece hayatı kapsamında, şehir içerisinde yer alan gece kulüplerini ve diğer eğlence mekanlarını inceleyelim.

Madrid Sosyal Aktiviteleri Nelerdir?

Madrid, kültürel ve tarihi dokusuyla senenin her döneminde dünyanın her yerinden turist karşılayan şehirlerden biridir.Prado müzesi, Retiro parkı,Palacio Real ve Opera bölgesi, alışveriş için; Malasana, Gran Via,Chueca bölgeleri Madrid gezilecek yerler arasındadır. Ayrıca şehir içerisinde, tarihte yaşamış olan büyük yazarların ve şairlerin müzelerinin, evlerinin olduğunu ve buralara da gezilerin düzenlendiğini söyleyebiliriz. Son olarak futbol açısından da, Madrid şehrinin bir dünya devi olduğunu belirtmek gerekmektedir. Şimdi de Madrid gece hayatı hakkında, şehrin sahip olduğu gece kulüplerine göz atalım.

Madrid Gece Hayatı

Madrid, gece yaşantısı açısından Avrupa’nın en güzel ve en gelişmiş şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Şehrin tarihi yapısının yanısıra, son derece modern kulüp ve eğlence mekanlarının olduğunu söyleyebiliriz.

Pasha Club

Pacha Madrid İspanya

Madrid gece hayatı içerisinde son derece ünlü bir yere sahip olan Pacha clup sahip olduğu yüksek kapasitesi ile konser, organizasyon ve etkinlikleri ile yılın her döneminde oldukça yüksek sayıda ziyaretçi çekmektedir.

Bilgi ve rezervasyon için tıklayın.

Joy Madrid

Joy Madrid

Şehrin en popüler gece kulüplerinden biridir.Geçmişten günümüze birçok parçayı keyifle dinleyebilisiniz.Haftanın her günü açıktır.Eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder.

Adres:Calle del Arenal, 11, 28013 Madrid, İspanya Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Bash Line Madrid

En ünlü gece kulüplerinden biri olan mekanda çılgın partiler düzenlenir.Doyasıya eğlenmek için Bash’ı tercih edebilirisniz.

Adres:Calle Aduana, 21, 28013 Madrid, İspanya

Madir Metro Clup ve Hard Rock Clup gibi mekanların da söz konusu şehir dahilinde en çok uğranan mekanlar arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Booking.com Booking.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here